Cybertruck v plnej kráse

Tesla je elektrinou poháňaný pick-up, ktorý prichádza vo veľkom štýle.

Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck je skutočne zvláštne auto

Cybertruck prichádza s rôznymi novinkami a zaujímavými funkciami ako sú napríklad nepriestrelné sklá, kompresor vzduchu, ktorý je už zahrnutý v základnom balíčku a hlavne veľmi zvláštny design.

Práve ten odlišuje tento pick-up od ostatných vozidiel na cestách a ja si myslím, že je to geniálny ťah od tesly. Celý Cybertruck je vyrobený z ocele, ktorá je prakticky nepoškoditeľná a dodáva autu veľmi futuristický až postapokalyptický nádych.

Mnohým je do smiechu, ale Musk vie čo robí

O cybertrucku bolo urobených veľa memes. Niektorí ľudia toto auto neznášajú. Iným sa to celkovo pozdáva. Dizajn cybertrucku bol spravený hlavne kvôli zredukovaniu nákladov. Jednoduchý dizajn a ostré hrany významne pomáhajú zredukovať výrobnu cenu, čo je v konečnom dôsledku dôležité pre mnohých zákazníkov.

Prečo je Cybertruck pre Teslu dôležitý?

Cybertruck je hlavne o experimentovaní a istom prieskume trhu, ktorý sa tesla rozhodla penetrovať delovou guľou v podobe cybertrucku. Cybertruck je všetko čo ostatné modely áut nie sú. Je moderný, zvláštny a hlavne veľmi lacný čo robí z neho dokonalú voľbu pre mnoho Američanov, ale aj Európanov. Nízka cena robí z cybertrucku veľmi výhodné auto aj pre mnohé firmy.

Je to risk, ale uvidíme

Napriek môjmu optimizmu a veľmi povzbudivým číslam predobjednávok(300 000) je veľmi môžné, že Cybertuck sa nestane veľkým predajným úspechom. Cybertruck je veľký risk a experiment, ktorý keď sa podarí tak to bude revolúcia v tom ako sa stavajú autá celkovo, ak to však nevyjde ostanú po cybertrucku len vtipné memes a malá nevýrazna značka v histórii. Ja si však myslím, že Musk sa znova trafil do čierneho.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here